به گزارش بهبهان نو به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهبهان، جلسه رسیدگی به وضعیت جاده ها و محورهای مواصلاتی شهرستان بهبهان به ریاست سید ولی الله موسوی فرماندار شهرستان بهبهان برگزار شد. سید ولی الله موسوی، فرماندار شهرستان بهبهان، با اشاره به اهمیت این مسیر گفت: مسیر خیرآباد بار ترافیکی هفت استان را […]

به گزارش بهبهان نو به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهبهان، جلسه رسیدگی به وضعیت جاده ها و محورهای مواصلاتی شهرستان بهبهان به ریاست سید ولی الله موسوی فرماندار شهرستان بهبهان برگزار شد.

سید ولی الله موسوی، فرماندار شهرستان بهبهان، با اشاره به اهمیت این مسیر گفت: مسیر خیرآباد بار ترافیکی هفت استان را به خود اختصاص داده از این رو بهسازی این مسیر از هفته جاری آغاز و تا آغاز اربعین ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اعتبارات این پروژه ادامه داد: ۱۵۰ میلیارد تومان از اعتبارات نفت برای این مسیر تخصیص یافته که تاکنون ۵۰ میلیارد آن جذب و مابقی آن بزودی تامین خواهد شد.

فرماندار بهبهان در پایان با تاکید بر ضرورت تسریع در اجرای این پروژه، گفت: با توجه به ترافیک سنگین این مسیر، لازم است کار بهسازی آن هرچه سریع تر به پایان برسد تا از بروز مشکلات برای زائران اربعین حسینی جلوگیری شود.