فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف ۱۴۵ کیلو و ۵۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک در عملیات منسجم پلیس در شهرستان بهبهان خبر داد. به گزارش بهبهان نو به نقل از خبرگزاری پلیس، سردار “سید محمود میرفیضی” با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای تداوم اجرای طرح‌های برخورد با عناصر اصلی تهیه، توزیع و […]

فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف ۱۴۵ کیلو و ۵۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک در عملیات منسجم پلیس در شهرستان بهبهان خبر داد.

به گزارش بهبهان نو به نقل از خبرگزاری پلیس، سردار “سید محمود میرفیضی” با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای تداوم اجرای طرح‌های برخورد با عناصر اصلی تهیه، توزیع و ترانزیت موادمخدر، ماموران پلیس شهرستان بهبهان با اشراف اطلاعاتی از انتقال یک محموله موادمخدر از محورهای مواصلاتی این شهرستان مطلع شدند.

وی افزود: ماموران پلیس پس از هماهنگی با مرجع قضائی، با پایش محسوس و نامحسوس ترددها در محور مورد نظر ۲ دستگاه خودروی پژو پارس حامل موادمخدر را شناسایی و در عملیاتی منسجم و ضربتی آن‌ها را توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به دستگیری ۲ سوداگر مرگ در این عملیات موفق، تصریح کرد: در بازرسی از خودروهای توقیفی مقدار ۱۴۵ کیلو و ۵۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک کشف شد.

سردار میرفیضی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی داده شدند، تاکید کرد: پلیس با فناوری‌های به‌روز و تلاش شبانه‌روزی با سوداگران مرگ قاطعانه برخورد می‌کند.