به گزارش بهبهان نو دکتر رمضان احدی سرپرست دانشکده علوم پزشکی بهبهان با دکتر علیرضا رییسی معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي دیدار کرد.

تقدیر معاون وزارت بهداشت از عملکرد چشمگیر دانشکده علوم پزشکی بهبهان در مقایسه با کل کشور

 

▪️به گزارش بهبهان نو به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی بهبهان دکتر رمضان احدی سرپرست دانشکده علوم پزشکی بهبهان با دکتر علیرضا رییسی معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیدار کرد.

 

?در این دیدار دکتر احدی به ارائه گزارشی از عملکرد معاونت های بهداشت، درمان و آموزش دانشکده علوم پزشکی بهبهان در پیک پنجم بیماری کرونا و واکسیناسیون پرداخت.

ایشان ضمن اشاره به ابتکارات و تلاش های دانشکده علوم پزشکی بهبهان در جهت واکسیناسیون، خدمات مناسب و کافی درمانی در بیمارستان های شهرستان برای بیماران سرپایی و بستری در پیک پنجم کرونا را تشریح کردند.

 

?در ادامه دکتر احدی با بیان نتایج مطالعات حاصل از آنالیز موارد مرگ کرونا در نیمه اول سال ۱۴۰۰ و اثر واکسیناسیون در کادر درمان شهیدزاده، به اهمیت و نقش واکسیناسیون در پیشگیری از ابتلا، بستری و مرگ در شهرستان های بهبهان و آغاجری اشاره کرد.

 

?دکتر احدی در پایان اظهار داشتند که دانشکده علوم پزشکی بهبهان با بکارگیری نتایج پژوهش های صورت گرفته در کمیته علمی کرونا، اقدامات موثر در زمینه واکسیناسیون و همکاری رسانه ها در جلب مشارکت مردمی توانسته است در زمینه کنترل بیماری در پیک پنجم کرونا و واکسیناسیون در کشور سرآمد باشد.

 

?سپس دکتر علیرضا رییسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات موثر دانشکده علوم پزشکی بهبهان در زمینه درمان و واکسیناسیون و همه همکاران حوزه سلامت کشور به ویژه مراقبین سلامت و بهورزان دانشکده علوم پزشکی بهبهان، عنوان کرد این دانشکده در حد بسیار بالایی موفق به واکسیناسیون مردم عزیز روستانشین شده است.

 

?در آخر دکتر رییسی با تاکید بر ارائه جهادگرانه خدمات سلامت از تمامی نیروها و پرسنل مجموعه علوم پزشکی شهرستان بهبهان تقدیر و تشکر به عمل آورد.

 

IMG 20210928 WA0013 - پایگاه خبری تحلیلی بهبهان نو IMG 20210928 WA0012 - پایگاه خبری تحلیلی بهبهان نو