به گزارش بهبهان نو دکتر رمضان احدی سرپرست دانشکده علوم پزشکی بهبهان با دکتر علیرضا رییسی معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي دیدار کرد.

تقدیر معاون وزارت بهداشت از عملکرد چشمگیر دانشکده علوم پزشکی بهبهان در مقایسه با کل کشور

 

▪️به گزارش بهبهان نو به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی بهبهان دکتر رمضان احدی سرپرست دانشکده علوم پزشکی بهبهان با دکتر علیرضا رییسی معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیدار کرد.

 

🔺در این دیدار دکتر احدی به ارائه گزارشی از عملکرد معاونت های بهداشت، درمان و آموزش دانشکده علوم پزشکی بهبهان در پیک پنجم بیماری کرونا و واکسیناسیون پرداخت.

ایشان ضمن اشاره به ابتکارات و تلاش های دانشکده علوم پزشکی بهبهان در جهت واکسیناسیون، خدمات مناسب و کافی درمانی در بیمارستان های شهرستان برای بیماران سرپایی و بستری در پیک پنجم کرونا را تشریح کردند.

 

🔺در ادامه دکتر احدی با بیان نتایج مطالعات حاصل از آنالیز موارد مرگ کرونا در نیمه اول سال ۱۴۰۰ و اثر واکسیناسیون در کادر درمان شهیدزاده، به اهمیت و نقش واکسیناسیون در پیشگیری از ابتلا، بستری و مرگ در شهرستان های بهبهان و آغاجری اشاره کرد.

 

🔺دکتر احدی در پایان اظهار داشتند که دانشکده علوم پزشکی بهبهان با بکارگیری نتایج پژوهش های صورت گرفته در کمیته علمی کرونا، اقدامات موثر در زمینه واکسیناسیون و همکاری رسانه ها در جلب مشارکت مردمی توانسته است در زمینه کنترل بیماری در پیک پنجم کرونا و واکسیناسیون در کشور سرآمد باشد.

 

🔺سپس دکتر علیرضا رییسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات موثر دانشکده علوم پزشکی بهبهان در زمینه درمان و واکسیناسیون و همه همکاران حوزه سلامت کشور به ویژه مراقبین سلامت و بهورزان دانشکده علوم پزشکی بهبهان، عنوان کرد این دانشکده در حد بسیار بالایی موفق به واکسیناسیون مردم عزیز روستانشین شده است.

 

🔺در آخر دکتر رییسی با تاکید بر ارائه جهادگرانه خدمات سلامت از تمامی نیروها و پرسنل مجموعه علوم پزشکی شهرستان بهبهان تقدیر و تشکر به عمل آورد.

 

IMG 20210928 WA0013 - پایگاه خبری تحلیلی بهبهان نو IMG 20210928 WA0012 - پایگاه خبری تحلیلی بهبهان نو