تعطیلی اصناف یکی از دردناک ترین راه حل های مدیریت کرونا به حساب می آید، راه حلی که دولت‌ها مخالف و مراکز پزشکی و درمانی موافق آن می‌باشند!

تعطیلی یا عدم تعطیلی اصناف! مشکلات اقتصادی گریبانگیر خانواده‌های مشاغل پر خطر

پیرو پلمب دو باشگاه در بهبهان

▫️با اعلام ستاد مدیریت کرونا، فعالیت برخی اصناف پرخطر مانند باشگاه داران به طور کامل قطع شد.

▪️پویا کاظمی – بهبهان نو _ تعطیلی اصناف یکی از دردناک ترین راه حل های مدیریت کرونا به حساب می آید، راه حلی که دولت‌ها مخالف و مراکز پزشکی و درمانی موافق آن می‌باشند!

▫️مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم بر کسی پوشیده نیست و مشاغل مختلفی مانند: شهربازی‌ها، آتلیه‌های عکاسی، سالن‌های عروسی و آرایشی، باشگاه‌های ورزشی و هر شغلی که با تعداد زیادی از افراد در لحظه سر و کار دارند متحمل ضررهای مالی و روحی بسیاری شده‌اند و مدتی ست در فضای مجازی بهبهان این مشاغل از عدم توان پرداخت کرایه‌های خانه و محل کار خود می‌نالند و خواستار رسیدگی مسئولین به آن هستند.

Negar ۲۰۲۰۱۰۰۵ ۱۹۵۱۲۷ - پایگاه خبری تحلیلی بهبهان نو

▫️مشاغل پر خطر همواره جزو اولین گروه‌های تعطیلی هستند و برخی مشاغل از زمان آغاز کرونا تا کنون تعطیل بوده و امروز بنیان این خانواده‌ها در خطر جدی قرار گرفته است.

▫️با افزایش قیمت‌ها و شرایط بحران فعلی، خانواده‌ها از پرداخت کرایه خانه و محل کار خود بازمانده‌ و به گونه‌ای شده که نیازمند توجه جدی مسئولین هستند.

▫️حال باید از مسئولین امر پرسید، با توجه به وضعیت قرمز و خطرناک این روزهای بهبهان، برای اصناف پر خطر که بارها تعطیل شده‌اند چه طرح و برنامه‌ای آماده شده و راه حل آنها برای تأمین مخارج زندگی این افراد چیست؟

  • نویسنده : پویا کاظمی
  • منبع خبر : پایگاه خبری تحلیلی بهبهان نو