دکتر قدرت الله شاکری نژاد گفت: متاسفانه باید اعلام کنیم که امروز پنج شنبه ۱۷مهرماه تخت های بستری در بیمارستان های شهیدزاده و تامین اجتماعی بهبهان پر شده و بخش آی سی یو که بیماران بدحال در آن بستری می شوند کاملا پر است، و اگر بیمار بدحال جدید کرونا داشته باشیم فعلا جای خالی برای پذیرش وجود ندارد.

 

◼️رئیس دانشکده علوم پزشکی بهبهان از تکمیل تخت های بستری در بیمارستان های بهبهان، و نبود تخت خالی برای بستری بیماران جدید کرونایی خبر داد.

◼️دکتر قدرت الله شاکری نژاد گفت: متاسفانه باید اعلام کنیم که امروز پنج شنبه ۱۷مهرماه تخت های بستری در بیمارستان های شهیدزاده و تامین اجتماعی بهبهان پر شده و بخش آی سی یو که بیماران بدحال در آن بستری می شوند کاملا پر است، و اگر بیمار بدحال جدید کرونا داشته باشیم فعلا جای خالی برای پذیرش وجود ندارد.

 

◼️شاکری نژاد ضمن تشکر از شهروندانی که نکات بهداشتی را در این ماه ها رعایت کرده اند گفت: متاسفانه برخی از شهروندان هنوز بیماری کرونا را جدی نگرفته اند و نسبت به رعایت پروتکل ها بویژه استفاده از ماسک و عدم شرکت در تجمعات بی خیال هستند.

 

◼️دبیر ستاد کرونای شهرستان بهبهان برگزاری تجمعات، مراسم ها و بویژه دورهمی های فامیلی را عامل اصلی انتشار ویروس کرونا دانست و گفت: متاسفانه علیرغم همه هشدارها و اخطاریه ها و ایجاد محدودیت هایی که اعمال شده، هنوز شاهد برپایی تجمعات، مراسم ها و دورهمی های فامیلی و خانوادگی هستیم که نتیجه آن بالا رفتن آمار مبتلایان و پر شدن ظرفیت بیمارستان ها است.

 

◼️دکتر شاکری نژاد ضمن تقدیر از مجاهدت ها و از جان گذشتگی مدافعان سلامت در مراکز بهداشت و درمان و بیمارستان های بهبهان از شهروندان خواست با توجه به وضعیت قرمز شهرستان پروتکل های بهداشتی بویژه استفاده از ماسک و عدم شرکت در تجمعات، اماکن شلوغ و دورهمی هلی فامیلی را رعایت کنند/ندای بهبهان