فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف ۴۸ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق به ارزش ۴۳میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در شهرستان بهبهان خبر داد.

سردار سیدمحمد صالحی فرمانده انتظامی استان خوزستان

کشف ۴۸ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در بهبهان

فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف ۴۸ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق به ارزش ۴۳میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در شهرستان بهبهان خبر داد.

به گزارش بهبهان نو به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار ” سیدمحمد صالحی” در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای اجرای طرح جمع آوری دستگاه های استخراج رمز ارزقاچاق، ماموران کلانتریهای ۱۱ و ۱۲ فرماندهی انتظامی بهبهان با کار اطلاعاتی چهار باب منزل مسکونی که جهت نگهداری و استفاده از دستگاههای استخراج ارز دیجیتال بصورت غیرقانونی مورد استفاده قرار می گرفت را شناسایی کردند.

او افزود: ماموران پلیس پس از هماهنگی با مقام قضایی از مکانهای مذکور بازرسی بعمل آورده و تعداد ۴۸ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق کشف کردند.

سردار صالحی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی دستگاه های قاچاق کشف شده را بالغ بر ۴۳ میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال برآورد کردند تصریح کرد: در این ارتباط ۴نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه پلیس دستگیری مجرمان و برخورد با هنجارشکنان را همواره در دستور کار خود قرار داده به شهروندان توصیه کرد: برای کمک به اقتصاد، آرامش و همچنین صرفه جویی در مصرف برق، در صورت اطلاع از اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق تماس با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.