نوزاد عجول بهبهانی مورخ ۵ شهریورماه ۱۴۰۱ در مسیر انتقال مادر باردار به بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی زنان و زایمان فریده بهبهانی، توسط کارشناسان فوریت‌های پزشکی به دنیا آمد.

به گزارش بهبهان نو به نقل از روابط عمومی اداره اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشکده علوم پزشکی بهبهان، نوزاد عجول بهبهانی مورخ ۵ شهریورماه ۱۴۰۱ در مسیر انتقال مادر باردار به بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی زنان و زایمان فریده بهبهانی، توسط کارشناسان فوریت‌های پزشکی به دنیا آمد.

سرپرست اداره اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشکده علوم پزشکی بهبهان با اعلام این خبر گفت: با دریافت تماس توسط مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ بهبهان از سوی همراهان مادر باردار از روستای اسلام آباد سردشت، بلافاصله یک تیم اورژانس جاده‌ای از نزدیک ترین پایگاه برای رسیدگی و انتقال مادر به بیمارستان اعزام شد.

مهرداد سنا با تأکید بر ارائه خدمات آموزشی تا رسیدن تیم اورژانس جاده‌ای افزود: یکی از خدمات مهم کارشناسان مرکز فوریت‌های پزشکی، ارائه توصیه‌ها و آموزش‌های لازم برای رسیدگی به بیماران است، به همین روی تا رسیدن تیم مرکز فوریت‌های پزشکی، توصیه‌های لازم برای حفظ آرامش و سلامتی مادر به همراهان ایشان ارائه گردید.

وی با اشاره به ساعت تماس ادامه داد: همراهان مادر و نوزاد عجول در ساعت یک دقیقه بامداد با مرکز پیام فوریت‌های پزشکی تماس برقرار کرده که پس از حضور اورژانس جاده‌ای از پایگاه قلعه کبی بر بالین مادر باردار، اقدامات اولیه انجام و سپس جهت دریافت مراقبت‌های ویژه و انجام زایمان به سمت بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی زنان و زایمان فریده بهبهانی اعزام شدند.

سنا با تأکید برا سالم بودن مادر و نوزاد گفت: با توجه به شرایط مادر و افزایش درد های زایمان در زمان انتقال به بیمارستان، به تشخیص کارشناسان اورژانس، آمبولانس در مسیر متوقف شده و عملیات زایمان و اقدامات حمایتی توسط کارشناسان اورژانس پیش بیمارستانی با موفقیت انجام و نوزاد عجول دختر در آمبولانس به سلامتی چشم به دنیا گشود.

وی ضمن تشکر از پرسنل شیفت تصریح نمود: مادر و نوزاد دختر پس از انجام اقدامات درمانی لازم توسط پرسنل شیفت آقایان پیروزه و باولی شعار به سلامتی جهت دریافت خدمات به بیمارستان منتقل شدند.

 

 

نوزاد عجول در آمبولانس اورژانس بهبهان 2 - پایگاه خبری تحلیلی بهبهان نو

 

نوزاد عجول در آمبولانس اورژانس بهبهان - پایگاه خبری تحلیلی بهبهان نو

 

نوزاد عجول در آمبولانس اورژانس بهبهان 1 - پایگاه خبری تحلیلی بهبهان نو