در بخش چهلمین جشنواره فرهنگی هنری فردا در هر دو شاخص، آموزش و پرورش بهبهان حائز رتبه اول و در بخش سومین جشنواره کانونهای فرهنگی تربیتی در هر دو شاخص حائز رتبه برتر استان خوزستان شد.

به گزارش بهبهان نو به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهبهان رسول عبدی پور با اعلام این خبر گفت: در رتبه بندی مناطق / نواحی/ شهرستان های برتر استان بر اساس شاخص های تعامل و همکاری مطلوب با دبیرخانه استانی و کسب رتبه های برتر استانی از نظر تعداد، آموزش و پرورش بهبهان خوش درخشید.

وی افزود: در بخش چهلمین جشنواره فرهنگی هنری فردا در هر دو شاخص، آموزش و پرورش بهبهان حائز رتبه اول و در بخش سومین جشنواره کانونهای فرهنگی تربیتی در هر دو شاخص حائز رتبه برتر استان خوزستان شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان در پایان کسب این موفقیت را به مجموعه ی تعلیم وتربیت شهرستان بهبهان، حوزه ی معاونت پرورشی به ویژه کارشناس فرهنگی و هنری ، مدیریت و عوامل اجرایی کانون فرهنگی تربیتی امام خمینی (ره)، مدیران،کادر اجرایی،مربیان پرورشی، معلمان و دبیران مدارس شهرستان تبریک گفت.

 

آفرینی آموزش و پرورش بهبهان در جشنواره های استانی فردا و کانون های فرهنگی تربیتی در کسب بیشترین رتبه و نظم در ارسال آثار 1 - پایگاه خبری تحلیلی بهبهان نو