در مرحله اول مبالغی بیش از ۱۲۰ میلیارد تومان جهت شهرستان بهبهان و ۱۸۰ میلیارد تومان جهت شهرستان آغاجاری مصوب گردید، که به زودی و بصورت متوالی پرداخت خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم شریف بهبهان و آغاجاری، با توجه به پیگیری های متعدد نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی و همکاری معاونت محترم تطبیق قوانین مجلس در خصوص لغو مصوبه شورای عالی مالیاتی در دولت گذشته و همچنین حمایت های بی دریغ وزیر محترم اقتصاد و دارایی در خصوص پرداخت حق آلایندگی توسط وزارت نفت( سهم شهرداری ها و دهیاری های استان خوزستان) مقرر گردید:

در گام اول مبلغ ۵ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان بدهی وزارت نفت واریز گردد. لذا با توجه به این اقدام بخش عمده ای از مشکلات شهرداری ها و دهیاری ها ازقبیل مطالبات پرسنل، مشکلات زیرساختی و تعریف پروژه های جدید مرتفع خواهد شد.

قابل ذکر است با توجه به شاخص های در نظر گرفته شده از قبیل جمعیت، میزان غلظت آلایندگی و وجود تأسیسات نفتی در هر منطقه با پیگیری های محمدطلا مظلومی نماینده مردم شریف بهبهان و آغاجاری در مرحله اول مبالغی بیش از ۱۲۰ میلیارد تومان جهت شهرستان بهبهان و ۱۸۰ میلیارد تومان جهت شهرستان آغاجاری مصوب گردید، که به زودی و بصورت متوالی پرداخت خواهد شد.

نوید دیگر آنکه با توجه به تلاش ها و پیگیری های یک سال گذشته نمایندگان در مجلس شورای اسلامی سهم ۳درصدی شهرداری ها و دهیاری ها از ارزش افزوده به ۴ درصد افزایش پیدا کرده است، که این اقدام افزایش درآمد قابل توجهی در راستای رفع مشکلات و زیرساخت‌های شهرداری ها و دهیاری ها خواهد بود.